عناوین خبرهای سایر

فهرست آرزوهای ترامپ

فهرست آرزوهای ترامپ

تهران- ایرنا- مایک پمپئو، وزیر خارجه جدید آمریکا قرار است در ساعت‌های آینده طی نخستین سخنرانی خود در موضع وزیر خارجه در بنیاد هریتیج واشنگتن درباره فهرست آرزوهای ترامپ درباره ایران و برجام سخنانی ایراد کند.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 9:38
افزایش قیمت مسکن قابل پیش‌بینی بود

افزایش قیمت مسکن قابل پیش‌بینی بود

تهران- ایرنا- آنچه در بازار مسکن شاهد هستیم، یک روال طبیعی است؛ از این منظر که اولا نقدینگی که در اقتصاد ایران وجود دارد و امروز به حدود یک میلیون و 500 هزار میلیارد تومان رسیده است، در مقاطع زمانی مختلف به سراغ بازارهای مختلف رفته است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 9:32
ایران: فراتر از برجام گفت وگو نمی‌کنیم

ایران: فراتر از برجام گفت وگو نمی‌کنیم

پیشنهاد کمک مالی روسیه، چین و اروپا به ایران در قبال مذاکرات موشکی و منطقه‌ای!» خبری است که یک روزنامه آلمانی منتشر کرد و به نقل از مقامات ارشد اروپایی مدعی شد که دیپلمات‌های چین، روسیه و اروپا در هفته ‌های آتی، در جلساتی به ریاست هلگا اشمید گام‌های بعدی خود پس از تصمیم اخیر ترامپ برای خروج از برجام را مورد بحث قرار خواهند داد.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 9:0
اعتیاد لاکچری

اعتیاد لاکچری

نشئگی را مرزی نیست، سقف ندارد این خرابی‌ها، نو می‌شود، رنگ می‌گیرد، رنگ می‌بازد،‌ هر روز به یک اسم و به یک بهانه.امروز حرف از تونی می‌زنند، از دیلر و پیوندش با دلار، از بی‌اشتهایی، بی‌خوابی و جسارت بی‌حدی که تونی به جوان‌ها می‌دهد و مشتری‌هایش، جمعی بچه‌پولدار شمال شهری‌اند که مصرف مشامی دارند و حاضرند به خاطر تونی پول‌های گزاف بدهند.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:59
شش مطالبـه از شهـردار جدیـد

شش مطالبـه از شهـردار جدیـد

آغاز به کار رسمی شهردار هفدهم پایتخت برخلاف جلسه علنی قرائت سوگند شهردار شانزدهم (محمدعلی نجفی) فقط به قرائت سوگند خلاصه نشد. در این جلسه رئیس شورای شهر 6 مطالبه کلیدی از شهردار جدید پایتخت برای حل مشکلات اساسی شهر را مطرح کرد.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:53
آقای شهردار راهی برای مداوای تهران بیابید...

آقای شهردار راهی برای مداوای تهران بیابید...

تهران- ایرنا- شهردار جدید تهران سوگند یاد کرد. آن‌هم بعد از کش‌و قوس‌های فراوانی که در مسیر انتخاب شهردار شاهدش بودیم. آن‌هم بعد از دولت مستعجل جناب نجفی که هم آمدنش و هم رفتنش کم تنش نداشت و فضای سیاسی، شهری و نیز مجازی را هم آمدن و هم رفتنش درگیر کرد.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:52
دست‌های پشت‌پرده یک پیروزی

دست‌های پشت‌پرده یک پیروزی

هنوز تحقیقات درباره دخالت احتمالی روسیه در انتخابات ریاست‌جمهوری سال گذشته آمریکا تمام نشده، ظاهرا پای برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج‌فارس هم به این بحث جنجالی باز شده است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:48
بازی عروسی به وقت کودکی

بازی عروسی به وقت کودکی

آخرین آمارهای استخراج شده سازمان ثبت احوال در سال 95 نشان می دهد، 39هزار و 645 افراد زیر 15 سال در کشور ثبت رسمی شده که سهم دختران از این ازدواج‌ ها 39 هزار و 279 و سهم پسران 366 ازدواج بوده است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:43
راهکار فقط تشدید مجازات نیست

راهکار فقط تشدید مجازات نیست

تهران- ایرنا- هم‌اکنون مجلس شورای اسلامی در حال بررسی و تصویب قانون اصلاح مبارزه با پولشویی است که مباحث بسیاری حول این قانون شکل گرفته است. صرف‌نظر از مباحث سیاسی، می‌توان گفت که این قانون گامی رو به جلو در فراهم ساختن زمینه‌های توسعه اقتصادی و ثبات اقتصادی است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:41
ایران بارها برای تعیین عاملان حملات شیمیایی در سوریه اعلام آمادگی کرد

ایران بارها برای تعیین عاملان حملات شیمیایی در سوریه اعلام آمادگی کرد

٧ سال و نیم از آغاز بحران سیاسی – امنیتی در سوریه می‌گذرد. تطویل بحران در سوریه هم منجر به شکل‌گیری گروه‌های تروریستی مانند داعش شد و هم برخی از بازیگران برای تغییر معادله‌های روی زمین دست به حملات شیمیایی زدند.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:37
ما هر سال از همین قارچ‌ ها می‌خوردیم

ما هر سال از همین قارچ‌ ها می‌خوردیم

قارچ‌ های سمی هیچ پادزهری ندارند و تنها راه نجات در مراحل حاد مسمومیت پیوند کبد است. این تازه ‌ترین خبر درباره اپیدمی است که براساس آخرین آمار اعلام‌ شده، تاکنون ٧٢١نفر را در استان‌ های غربی کشور مسموم کرده و جان ٩نفر را هم گرفته است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:34
برگ‌های برنده را نسوزانیم

برگ‌های برنده را نسوزانیم

تهران- ایرنا- اروپا برای اولین بار در چند دهه پس از پایان جنگ جهانی دوم در مقابل آمریکا صف‌آرایی کرده و با تصمیم ترامپ در خروج از توافق هسته‌ای به مخالفت برخاسته است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:31
صدر در جست‌ وجوی متحد قدرتمند

صدر در جست‌ وجوی متحد قدرتمند

شنبه شب و پس از اعلام رسمی نتایج انتخاباتی عراق، مقتدی‌صدر اولین ملاقات رسمی‌اش را برای تشکیل ائتلاف تازه با حیدر عبادی، نخست‌وزیر عراق آغاز کرد.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:25
آتش ‌بس تجاری میان چین و امریکا

آتش ‌بس تجاری میان چین و امریکا

نزدیک به یک ماه پیش بود که ترامپ بازی جدیدی را در حوزه تجارت جهان آغاز کرد. او در یک پست توئیتری نوشت:«جنگ ‌های تجاری خوب و بُردن آنها آسان است.»

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:18
تضمین اروپا در وین

تضمین اروپا در وین

این هفته نمایندگانی از کشورهای فرانسه، آلمان، بریتانیا، چین و روسیه قرار است در ادامه تلاش‌هایشان برای حفظ برجام در وین دیدار داشته باشند. این درحالی است که یکی از مهمترین بازیگران برجام در این نشست حضور نخواهد داشت.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 8:13
اروپا به تضمین هایش فکر کند

اروپا به تضمین هایش فکر کند

تهران- ایرنا- استراتژی جمهوری اسلامی ایران در زمینه فعالیت‌های موشکی و منطقه‌ای، کاملا شفاف و روشن است و به دو دلیل، گفت‌وگو و مذاکره پیرامون حوزه موشکی و دفاعی و نظامی کشور،‌ غیرممکن است.

دوشنبه, اردیبهشت 31, 1397 7:59
فرصتی برای افشای رژیم‌ های دست نشانده

فرصتی برای افشای رژیم‌ های دست نشانده

تهران- ایرنا- برپائی اجلاس روسای کشورهای عضو سازمان همکاری اسلامی فرصتی برای ارزیابی شرایط عینی در جهان اسلام در واکنش به گستاخی‌ های آمریکا و رژیم صهیونیستی به وجود آورده است.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:59
گریز ناپذیری فناوری اطلاعات

گریز ناپذیری فناوری اطلاعات

در دوران دیجیتال کنونی، بسیار بیش از هزاره دوم، پدید‌ه ‌های ارتباطی چهره می‌کند و جهان از سویی بزرگتر و از دیگرسو به سمت دهکده جهانی پیش می‎رود؛ همه روستاییان دهکده جهانی با هم در ارتباط تنگاتنگ قرار خواهند گرفت و اخبار و اطلاعات و داده‌ها در میان‌شان در بده/بستانی شتابناک خواهد بود.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:56
آغاز رقابت در «اوراسیا»

آغاز رقابت در «اوراسیا»

موافقت‌نامه موقت تجارت ترجیحی ایران با کشورهای اوراسیا در آستانه قزاقستان به امضا رسید؛ کاهش پرداخت‌های گمرکی یکی از مزایای این موافقت‌نامه است که این امکان را به طرفین می‌دهد که بتوانند از تخفیف‌های گمرکی برای صادرات به کشورهای عضو استفاده کنند.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:50
داستان یک دسیسه هسته‌ای

داستان یک دسیسه هسته‌ای

حق غنی‌سازی ایران با خروج امریکا و حتی اروپا از برجام، لطمه نمی‌بیند. امریکا به‌خاطر مسائل منطقه‌ای و نه به‌ دلیل هسته‌ای از برجام خارج شد. پس از خروج امریکا از برجام، ایران باید برای مدیریت صلح در بحران‌های منطقه ابتکارات جدیدی به خرج دهد.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:45
راستی ‌آزمایی تضمین‌ های عملی

راستی ‌آزمایی تضمین‌ های عملی

تهران- ایرنا- اکنون یکی از مهم‌ترین پرسش ‌ها اما نه الزاما مبهم‌ترین آنها در تهران و بروکسل این است که آیا اتحادیه اروپا می‌تواند بعد از خروج آمریکا از برجام به ایران تضمین ‌های عینی لازم برای ماندن در برجام را بدهد؟

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:38
خودروسازان اروپایی در ایران ماندگار شدند

خودروسازان اروپایی در ایران ماندگار شدند

حرف از رفتن شرکت‌های خارجی کم و زیاد شنیده می‌شود. برخی شرکت‌های خارجی قبل از آنکه دولت امریکا از آنها بخواهد، رفتن را به ماندن ترجیح دادند و برخی دیگر هم اطلاعیه عدم همکاری‌های جدید را خبررسانی کردند.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:25
همه‌چیز به نفع مادورو

همه‌چیز به نفع مادورو

رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری ونزوئلا به نقطه پایان خود نزدیک می‌شود و امروز مردم این کشور به پای صندوق‌های رای می‌روند تا رییس‌جمهور آینده خود را انتخاب کنند اما این انتخابات در شرایط عادی برگزار نمی‌شود.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:7
گردشگری؛ نفت فردای ایران

گردشگری؛ نفت فردای ایران

یکی از ظرفیت‌های بزرگ کشور ما که توانایی ایجاد تعداد بسیار زیادی شغل و ارز آوری به داخل کشور را دارد، صنعت گردشگری یا توریسم است. بر اساس آماری که سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) منتشر کرد، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و رتبه پنجم جاذبه‌های طبیعی را در جهان داراست.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 9:7
بهای رویارویی با ولیعهد

بهای رویارویی با ولیعهد

تنها چند هفته پیش از رفع ممنوعیت دیرینه رانندگی زنان عربستانی، چندین فعال برجسته حقوق زنان در این کشور بازداشت شدند. روز گذشته دیده‌بان حقوق بشر در بیانیه‌ای اعلام کرد از 15 می، هفت فعال زن عربستانی بازداشت شده‌اند.

یکشنبه, اردیبهشت 30, 1397 8:59
صفحه 1 از 24 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | بعدی >

بیشتر ...